KURZY

TANEČNÍ KURZY PRO DĚTI

Jak často: 1x v týdnu
Kde: Kladno, Praha
Trenéři: Zuzana Šťastná, Lucie Černíková, Markéta Müllerová
Cena: 2150 kč/pololetí
Kontakt: Zuzana Šťastná, 721 215 401

Rozvrh:
Úterý:
  • 15:30 – 16:15 | 4-6 let – Zuzka (Kladno)
  • 16:30 – 17:15 | 4-6 let – Zuzka (Kladno)
  • 17:30 – 18:30 | 7+ let – Zuzka (Kladno)
  • 15:00 – 15:45 | 4-6 let – Lucie (Praha)
Středa:
  • 15:00 – 15:45 | 4-6 let – Zuzka (Kladno)
  • 16:00 – 16:45 | 4-6 let – Zuzka (Kladno)
  • 17:00 – 18:00 | Pokročilé – Zuzka (Kladno)
Čtvrtek:
  • 14:30 – 15:15 | 4-6 let – Markéta (Kladno)
  • 15:30 – 16:15 | 4-6 let – Markéta (Kladno)
Pátek:
  • 16:00 – 16:45 | 4-6 let – Lucie (Praha)

PŘÍPRAVKA DO SPORTOVNÍHO KLUBU


Kde: Kino Sokol, tK sál, KD Krakov
Trenéři: Lukáš Chmelík, Zuzana Šťastná, Daniel Kecskeméti, Tomáš Fišar
Cena: 3500 kč/pololetí
Kontakt: Lukáš Chmelík, 724 539 943

Rozvrh:
Pondělí
  • 17:30 – 18:10 | Online Posilování Synchro+TPV (Zoom)
Úterý
  • 15:30 – 16:30 | Seminář Synchro – Lukáš + Tomáš (Kino Sokol)
  • 16:30 – 17:30 | Seminář TPV – Lukáš + Tomáš (Kino Sokol)
Čtvrtek
  • 15:30 – 16:30 | Přípravka – Lukáš + Zuzka (Kino Sokol)
  • 16:30 – 17:30 | Formace/Skupiny – Lukáš + Zuzka (Kino Sokol)
Pátek:
  • 15:00 – 15:45 | Individuální lekce (tK sál)
  • 15:45 – 16:30 | Individuální lekce (tK sál)
  • 16:30 – 17:15 | Individuální lekce (tK sál)
  • 17:15 – 18:00 | Individuální lekce (tK sál)
  • 18:00 – 18:45 | Individuální lekce (tK sál)
  • 18:45 – 19:30 | Individuální lekce (tK sál)
  • 19:00 – 20:00 | Seminář STT – Daniel (KD Krakov)
  • 20:00 – 21:00 | Practis STT – Daniel (KD Krakov)

SPORTOVNÍ TANEČNÍ KLUB


Kde: Kino Sokol, tK sál, KD Krakov, Place 4 People
Trenéři: Lukáš Chmelík, Zuzana Šťastná, Daniel Kecskeméti
Cena: 3900 kč/pololetí
Kontakt: Lukáš Chmelík, 724 539 943

Rozvrh:
Pondělí
  • 18:30 – 19:10 | Online Posilování EDC+BAM (Zoom)
Úterý
  • 17:30 – 18:30 | Seminář EDC LAT – Lukáš + Zuzka (Kino Sokol)
  • 18:30 – 19:00 | Practis EDC+BAM LAT – Lukáš + Zuzka (Kino Sokol)
  • 19:00 – 20:00 | Seminář BAM LAT – Lukáš + Zuzka (Kino Sokol)
Středa Čtvrtek
  • 16:30 – 17:30 | Formace/Skupiny – Lukáš + Zuzka (Kino Sokol)
  • 17:30 – 18:00 | Practis STT – Zuzka (Kino Sokol)
  • 18:00 – 19:00 | Seminář soutěžní páry LAT – Zuzka* (Kino Sokol)
    * poslední čtvrtek v měsíci seminář STT – Daniel
Pátek:
  • 15:00 – 15:45 | Individuální lekce (tK sál)
  • 15:45 – 16:30 | Individuální lekce (tK sál)
  • 16:30 – 17:15 | Individuální lekce (tK sál)
  • 17:15 – 18:00 | Individuální lekce (tK sál)
  • 18:00 – 18:45 | Individuální lekce (tK sál)
  • 18:45 – 19:30 | Individuální lekce (tK sál)
  • 16:45 – 17:30 | Individuální lekce (KD Krakov)
  • 17:30 – 18:15 | Individuální lekce (KD Krakov)
  • 18:15 – 19:00 | Individuální lekce (KD Krakov)
  • 19:00 – 20:00 | Seminář STT – Daniel (KD Krakov)
  • 20:00 – 21:00 | Practis STT – Daniel (KD Krakov)