CO DĚLÁME

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Chcete okořenit svůj ples, svatbu nebo jinou společenskou akci o vystoupení profesionálních tanečníků? Jde o ideální program třeba před večerní taneční zábavou. Navodí tu správnou atmosféru, aby na parket vyrazili úplně všichni.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE STANDARDNÍCH A LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ

Soukromá výuka latinskoamerických a standardních tanců. Program lekcí záleží na vás. Můžete začít úplně od začátku, nebo navázat na své stávající úrovni a rychle zlepšovat taneční dovednosti.

SKUPINOVÉ LEKCE STANDARDNÍCH A LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ

Skupinová výuka latinskoamerických a standardních tanců pro 3 a více osob. Ideální pro skupiny, které chtějí posunout své taneční dovednosti. Program lekcí záleží na vás. Můžete začít úplně od začátku, nebo navázat na své stávající úrovni.

TANEC ProAm – INDIVIDUÁLNÍ LEKCE S PROFESIONÁLNÍM TANEČNÍKEM, KURZY, SOUSTŘEDĚNÍ

Zajímá vás, jaké je to tančit s profesionálem? Na plnění snů není nikdy pozdě. Zatančete si latinskoamerické i standardní tance s tanečníky nejvyšších soutěžních tříd. Náplň lekcí určujete vy. Můžete tančit jen tak pro radost a kondici, nebo se propracovat až k soutěžní úrovni.

Výuka probíhá soukromě na tanečním sále v Kladně, Praze nebo online.

SVATEBNÍ TANEC

Nechte si „ušít“ svůj svatební tanec na míru a uchovejte si krásné vzpomínky na celý život. Společně vybereme hudbu, sestavíme choreografii a nacvičíme tanec tak, aby vše bylo perfektní.

ONLINE LEKCE TANCE

Lákají vás kurzy tance, ale nechce se vám nikam dojíždět? Využijte online lekce z pohodlí domova bez nutnosti kamkoli dojíždět. Ušetříte čas i náklady za pronájem sálu.

NÁVRH A ŠITÍ TANEČNÍCH ŠATŮ NA MÍRU

Cítit se dobře = půl úspěchu na parketu. Využijte zakázkové šití tanečního oblečení na míru. Navrhneme pro vás soutěžní a tréninkové oblečení pro dámy i pány.

PROFESIONÁLNÍ LÍČENÍ A ČESÁNÍ

Dokonalá image = půl úspěchu na parketu. Využijte služeb profesionálních vizážistek na tanečních soutěžích, vystoupeních a jiných společenských akcích. Profesionální make-up a haistyle doladí vaši celkovou image.