CO DĚLÁME

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Chcete okořenit svůj ples, svatbu nebo jinou společenskou akci o vystoupení profesionálních tanečníků? Jde o ideální program třeba před večerní taneční zábavou. Navodí tu správnou atmosféru, aby na parket vyrazili úplně všichni.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE STANDARDNÍCH A LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ

Soukromá výuka latinskoamerických a standardních tanců. Program lekcí záleží na vás. Můžete začít úplně od začátku, nebo navázat na své stávající úrovni a rychle zlepšovat taneční dovednosti.

SKUPINOVÉ LEKCE STANDARDNÍCH A LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ

Skupinová výuka latinskoamerických a standardních tanců pro 3 a více osob. Ideální pro skupiny, které chtějí posunout své taneční dovednosti. Program lekcí záleží na vás. Můžete začít úplně od začátku, nebo navázat na své stávající úrovni.

SKUPINOVÉ LEKCE LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ PRO SÓLO DÁMY

Zatančete si latinskoamerické tance – sexy sambu, hravou chachu a jive, svůdnou rumbu a dramatické paso doble – pod vedením profesionální tanečnice. Zpevníte tělo, zlepšíte kondici a navrch se skvěle pobavíte v partě maximálně 10 stejně naladěných dam.

TANEC ProAm – INDIVIDUÁLNÍ LEKCE S PROFESIONÁLNÍM TANEČNÍKEM, KURZY, SOUSTŘEDĚNÍ

Zajímá vás, jaké je to tančit s profesionálem? Na plnění snů není nikdy pozdě. Zatančete si latinskoamerické i standardní tance s tanečníky nejvyšších soutěžních tříd. Náplň lekcí určujete vy. Můžete tančit jen tak pro radost a kondici, nebo se propracovat až k soutěžní úrovni.

Výuka probíhá soukromě na tanečním sále v Kladně, Praze nebo online.

SVATEBNÍ TANEC

Nechte si „ušít“ svůj svatební tanec na míru a uchovejte si krásné vzpomínky na celý život. Společně vybereme hudbu, sestavíme choreografii a nacvičíme tanec tak, aby vše bylo perfektní.

ONLINE LEKCE TANCE

Lákají vás kurzy tance, ale nechce se vám nikam dojíždět? Využijte online lekce z pohodlí domova bez nutnosti kamkoli dojíždět. Ušetříte čas i náklady za pronájem sálu.

NÁVRH A ŠITÍ TANEČNÍCH ŠATŮ NA MÍRU

Cítit se dobře = půl úspěchu na parketu. Využijte zakázkové šití tanečního oblečení na míru. Navrhneme pro vás soutěžní a tréninkové oblečení pro dámy i pány.

PROFESIONÁLNÍ LÍČENÍ A ČESÁNÍ

Dokonalá image = půl úspěchu na parketu. Využijte služeb profesionálních vizážistek na tanečních soutěžích, vystoupeních a jiných společenských akcích. Profesionální make-up a haistyle doladí vaši celkovou image.